Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: vysavace-praha.cz » Centrální vysavače pro hotely a penziony
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Zavoláme Vám

Centrální vysavače pro hotely a penziony

Centrální vysavače pro hotely a penziony

18. 6. 2013, 12:24

O tom, že jsou centrální vysavače vynikajícím pomocníkem při úklidu našich domů, bytů, kanceláří i obchodních prostor, bylo popsáno mnoho stránek. Svou nezastupitelnou roli ale mají i v hotelích a penzionech

Centrální vysavač v hotelu – značka kvality

Snad každý, kdo prožil nějakou dobu v hotelu nebo jemu podobném ubytovacím zařízení, se setkal se situací, kdy do pokoje vstoupila pokojská, aby tu provedla pravidelný úklid. A většina z těch, kteří tuto situaci zažili, si později kladli otázku, zda mají v pokoji kvalitně uklizeno a vyluxováno. Běžné ruční elektrické vysavače, které známe z domova, mnohdy více prachu rozvíří než vysají a tak se značkou kvalitního úklidu v hotelu stává vybavení centrálním vysavačem

Třebaže se investice do instalace centrálního vysavače může zdát poměrně vysokou, vrátí se majiteli a provozovateli hotelu či penzionu hned v několika směrech.

Úspora při použití centrálního vysavače v hotelu

Prvotní úsporou je nepochybně fakt, že majitel nemusí opakovaně utrácet za nové klasické vysavače a jednorázové sáčky. Současně je navíc provoz jednoho centrálního vysavače výrazně levnější a tedy úspornější, než spotřeba elektrické energie několika samostatných vysavačů.

Centrální vysavače spoří čas

Nezanedbatelná není ani skutečnost, že se pokojským s použitím centrálního vysavače výrazně zkrátí čas, potřebný na vysávání. Ušetřený čas pak mohou pokojské věnovat pečlivějšímu úklidu jiných prostor. A posledním velkým kladem existence centrálního vysavače, i když z hlediska spokojenosti hostů asi tím nejpodstatnějším, je už sám fakt, že hotelové pokoje uklizené s pomocí centrálního vysavače, poskytují jejich dočasným obyvatelům podstatně čistší prostředí. To pochopitelně nejvíce ocení ti z hostů, kteří trpí nejrůznějšími alergiemi.A v oblasti ubytování a cestovního ruchu je každé sebemenší plus výhodou v každodenním konkurenčním boji o získání zákazníka. Významné cestovní kanceláře, i nejrůznější organizace, hodnotící kvalitu služeb penzionů, hotelů a jiných ubytovacích zařízení, ve stále větší míře preferují taková místa, která svým hostům nabízejí nejen pohodlné, ale i zdravé ubytování.


Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Nejkomentovanější články
Článek: Centrální vysavače Praha Počet komentářu: 9
Článek: Vysávací agregát srdce centrálního vysavače Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Vysávací agregát srdce centrálního vysavače Datum posledního komentáře: 4.1.2012
Článek: Centrální vysavače Praha Datum posledního komentáře: 9.2.2020