Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: vysavace-praha.cz » Sací hadice a další příslušenství k vysavačům
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Zavoláme Vám

Sací hadice a další příslušenství k vysavačům

Sací hadice a další příslušenství k vysavačům

18. 6. 2013, 12:26

Centrální vysavače jsou opravdu vynikajícím pomocníkem při perfektním úklidu. Ať jde o byt, rodinný dům, penziony, hotely či firemní prostory se sklady. Hlavním doplňkem je hadice k vysavači doplněná dalšími pomůckami.

Sací hadice k centrálnímu vysavači a jejich druhy

K jakémukoliv centrálnímu vysavači se dají pořídit sací hadice, buďto jednotlivě nebo v různých sadách. Tyto sady obsahují vedle hadic k vysavači dále další komponenty, například různé typy hubic, držáků, kartáčů a věšáků. Samotné hadice se dodávají v různých délkách. Většinou jsou jejich rozměry standardní, ale není problém objednat jinou délku hadice.

Centrální vysavače jsou jedinečný pomocník při dokonalém úklidu Využijte všech možností centrálního vysavače, jen je důležité s tímto pomocníkem počítat již na začátku stavby či rekonstrukce prostor, které s jeho pomocí budeme uklízet. Centrální vysavač nezabírá žádné místo, a pokud zvolíme poslední hit, což je sací hadice ve zdi, máme opravdu uklizeno i když vysavač nepracuje. Jak ochránit hadici k vysavači proti jejímu poškození.Sací hadice k centrálnímu vysavači se dá lehce poškodit, i když samotná hadice je vyrobena z odolného materiálu. Hlavně v provozech, kde se pohybuje větší počet lidí i techniky, je možné sací hadici poškodit. K její ochraně slouží poté různé návleky na hadici. Mají typizované rozměry dle výrobce hadice, je možné vybrat i barvu. Návleky slouží k ochraně proti mechanickému i chemickému poškození. Dále se dá využít různých držáků, dík nimž sací hadice neleží na zemi, nepřekáží a ani ji není možné přejet a tím i poškodit.Velmi zajímavým doplňkem k centrálnímu vysavači je i separátor Separátor je připojen na sací hadici přímo před tělem centrálního vysavače. Díky hadici k vysavači se nečistoty směřující do centrálního vysavače nejdříve dostanou do separátoru, jeho obsah je jištěn plovákem. Zde se největší částice zachytí a do samotného centrálního vysavače pak jde pouze čistý vzduch. Separátor má pojezdová kolečka, díky nimž se dá lehce ovládat při práci s vysavačem


Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Nejkomentovanější články
Článek: Centrální vysavače Praha Počet komentářu: 9
Článek: Vysávací agregát srdce centrálního vysavače Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Vysávací agregát srdce centrálního vysavače Datum posledního komentáře: 4.1.2012
Článek: Centrální vysavače Praha Datum posledního komentáře: 9.2.2020