Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: vysavace-praha.cz » Seznam článků
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC

Sací hadice a další příslušenství k vysavačům

Sací hadice a další příslušenství k vysavačůmCentrální vysavače jsou opravdu vynikajícím pomocníkem při perfektním úklidu. Ať jde o byt, rodinný dům, penziony, hotely či firemní prostory se sklady. Hlavním doplňkem je hadice k vysavači doplněná dalšími pomůckami.


Vysávací agregát srdce centrálního vysavače

Vysávací agregát srdce centrálního vysavačeVysávací agregát je srdcem centrálního vysavače. Ten je propojen potrubním rozvodem s vysavačovými zásuvkami. Ty jsou co nejvýhodněji rozmístěny po bytě, domě nebo objektu. Agregát centrálního vysavače se instaluje do garáží, sklepů nebo technických místností.


Centrální vysavače jako řešení pro moderní dům

Centrální vysavače jako řešení pro moderní důmVysavač. Bezsáčkový vysavač. Bateriový vysavač. Centrální vysavač. Tak by vypadala vývojová stupnice domácího pomocníka v učebnici historie.


Centrální vysavače – řešení úklidu budoucnosti

Centrální vysavače – řešení úklidu budoucnosti Milovníci literatury jistě dobře znají postavu pana Poppera ze slavné knihy Oty Pavla Smrt krásných srnců. Předválečný obchodní cestující s vysavači by se dnes jistě divil, jakou podobu dnes může mít předmět, pro který se v českých zemích vžil výraz lux.


Centrální vysavače

Centrální vysavačeCentrální vysavač je moderní úklidový prostředek nebo lépe řečeno zařízení, které však nekoupíte nikde v prodejnách s domácími potřebami natož v drogerii.


Komponenty centrálního vysavače

Komponenty centrálního vysavačeZákladním komponentem centrálních vysavačů je vysavačová jednotka. Ta se zpravidla umísťuje mimo obytné prostory do sklepů nebo jiných technických místností. Od vysavačové jednotky je vedeno potrubí, které se zabudovává do zdí nebo podlah.


Užitečnými pomocníky v domácnosti jsou centrální vysavače

Užitečnými pomocníky v domácnosti jsou centrální vysavačeCentrální vysavače jsou velmi ohleduplní pomocníci při úklidu vzhledem k životnímu prostředí. Nehluční, nevířící prach a smog, s velkým výkonem


Centrální vysavače fenomén úklidu

Centrální vysavače fenomén úkliduKaždý centrální vysavač se skládá z několika základních komponentů. Sací agregát, který je umístěný v technických částech objektu. Od něho je rozvedeno potrubí po celé budově. Na konci potrubí jsou umístěny malé nenápadné zásuvky podle potřeby snadného úklidu a lehká hadice.


Centrální vysavače Praha

Centrální vysavače  PrahaCentrální vysavač znamená 100 % úklid. S centrálním vysavačem pohodlně uklidíte kompletně celý dům nebo byt s vysokou účinností. Centrální vysavače se převážně zabudovávají do hrubých staveb, ale dají se také instalovat do stávajících objektů.


Centrální vysavače pro hotely a penziony

Centrální vysavače pro hotely a penzionyO tom, že jsou centrální vysavače vynikajícím pomocníkem při úklidu našich domů, bytů, kanceláří i obchodních prostor, bylo popsáno mnoho stránek. Svou nezastupitelnou roli ale mají i v hotelích a penzionech


Centrální vysavač - pohodlný úklid

Centrální vysavač - pohodlný úklidCentrální vysavač zbaví celý prostor i toho nejjemnějšího prachu. Pouze centrální vysavač odvede všechny nasáté nečistoty a prach mimo objekt. Centrální vysavač vysaje roztoče a jiné alergeny absolutně dokonale díky sací síle na úrovni cyklonu.


Centrální vysavače Praha

Centrální vysavače PrahaCentrální vysavače Praha jsou stejné jako centrální vysavače ve zbytku republiky. Stejně jako všude jsou praktickým pomocníkem při úklidu nejen ve vašich domovech , ale i v kancelářích, hotelích či ve skladech. Jejich vlastnosti a nenáročná údržba jsou důvodem, proč se těší stále větší oblíbenosti.


Centrální vysavače cena

Centrální vysavače cenaInvestice do centrálního vysavače není zanedbatelná. Využijte tedy možnosti on-line konfigurátoru ceny, kterou za něj zaplatíte. Pokud se vám bude zdát poněkud vysoká, věřte, že vaše investice se vám rychle vrátí. V podobě ušetřené energie i práce. Centrální vysavač má velmi malou spotřebu. A stane se vaším skutečným pomocníkem při úklidu.


Centrální vysavače reference

Centrální vysavače referenceZ vlastní zkušenosti vím, že se centrální vysavač stane srdcem vaší domácnosti. Sací jednotku můžete mít schovanou v garáži a už nikdy ji nebudete muset přenášet po domě. V místnosti, kterou chcete vyluxovat, připojíte sací hadici do vestavěné zásuvky a máte napůl hotovo.


Nejkomentovanější články
Článek: Centrální vysavače Praha Počet komentářu: 9
Článek: Vysávací agregát srdce centrálního vysavače Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Vysávací agregát srdce centrálního vysavače Datum posledního komentáře: 4.1.2012
Článek: Centrální vysavače Praha Datum posledního komentáře: 9.2.2020